Sub-projekty

TIP

Chillout Therapy se člení na několik dalších pod-projektů, které reprezentují konkrétní chilled hudební styl. Jejich uveřejňování je zcela nepravidelné. Jednotlivé podprojekty jsou dostupné k poslechu a ke stažení na mixcloudu.

Lounge Cafe Prague

SONY DSC

Jak už z názvu vyplývá, Lounge Cafe Prague subprojekt je orientovaný na hudební styly, jako například Lounge, Nu-jazz a Funky Downtempo. Tento projekt má za cíl posluchačovi nabídnout hudební prostředí kavárenských zařízení, kafeterií, přístavišť a nábřeží.

Chillstep Therapy

chillstep

Chillstep Therapy subprojekt vznikl jako „odkladiště“ mým mixů z rádiové show „The Artefact„, na které spolupracuji s mým kamarádem z Ruska. I přestože je Artefact nyní neaktivní, stačil se za svou dobu působení ukázat na populární chillstepové stanici Chillstep.info. Chillstep Therapy však bude nepravidelně nadále vydávat další epizody naplněné hudebními styly, jako například Chillwave, Melodic Dubstep nebo Chillstep.

-6xmBpYGySY

Forest Therapy

forest

Lesní terapie vás zatáhne do psychedelického prostředí fauny, flory a tajemství vesmíru. Nechte se okouzlit magickými houbami, zvířaty a nadpřirozenými bytostmi. Lesem budou znít tyto styl: Psychill, Psybient, Spacebient, Cosmic a Psychedelic downtempo. Tento podprojekt je nepravidelně vysílán na Psychic Radio Station. O grafiku se postaral Artur Rosa.

Nature Therapy

nature

Na Zemi není nic důležitějšího než příroda! Díky ní dýcháme, díky ní žijeme. Nature Therapy vám nabídne krásu všech základních přírodních elementů (vody, vzduchu, ohně a země). Po stránce hudební se bude jednat o styly jako například New Age, Meditation, Nature a Healing Music.

Choose the element to relax!

Elementy

Ambient Therapy

ambient

Ambient Therapy je pod-projekt, který je věnován čistě Ambientním stylům, Drone music a Beaty nerušené hudbě (no beats, no newagecheese). Velkou inspirací pro tento subprojekt je internetové rádio Ambient Sleeping Pills, u kterého v kladném slova smyslu příjemně usnete.

Chillhop Therapy

m¶Űm

Klokan rád hopsá, u Chillhop Therapy se bude hopsat rovněž. Tento podprojekt je věnován stylů: Chilled HipHop, Jazzhop a Triphop. Velkou inspirací pro tento subprojekt je Chillhop komunita.