Terasa Warm-up Lounge @ Doksy, Czech rep. (Chilled mix by John Kitts)

U příležitosti dalšího mého „Guest Mixu“, bych si dovolil představit „hudebně-gastronomický“ projekt, na kterém pracují mí kamarádi. Terasa Warm-up Lounge je prostor, který je součástí hotelu Kamýk, jenž se nachází v obci Doksy, na jižní straně Máchova jezera. Terasa jako taková, má primárně za úkol rozehřát své návštěvníky na následující, potencionálně jiný další „mejdan“ v blízkém okolí. Prostor však nabízí rovněž skvělou příležitost, jak se rychle dostat z kocoviny, kde dobře posnídat, poobědvat či jen tak poklábosit u příjemné hudby, ve znamení žánrů, jako například chillout, lounge a deep EDM. U této příležitosti se u pultu objeví a vystřídají přední čeští dj’s, zejména z oblasti deep house a tech house. Za pultem na baru vás zase nejenže obslouží příjemný personál, ale k výběru na vás čeká také pestrá nabídka domácích limonád, ledových čajů, ochucených piv, jello drinků, koktejlů, vinných nápojů a dalších ovocných a osvěžujících vychytávek. To vše jak v alkoholické, tak nealkoholické podobě. Kompletní nápojový sortiment najdete zde.

Pokud hledáte něco na zub, Terasa Warm-up Lounge vám rovněž vyjde vstříc rozmanitou nabídkou zeleninových salátů nebo specialit na grilu. Vedle hudby, nápojů a jídla, na terase najdete i různé zábavné doplňky. Od speciálních sobotních a pátečních programů, přes fire-show, karaoke, miss mokré tričko, beerpong, poker a jiné deskové hry, až po poledancers a další podobná představení. Prostory terasy jsou stále ještě ve vývinu, nicméně již teď ji můžeme navštívit na adrese: Lesní 558, 472 01, Doksy (jak se tam dostanu?). Terasa Warm-up Lounge je oáza všeho, co by Vám kdy mohlo chybět na Máchově jezeře. Remember, the safe word is PALETA! 🙂

Více informací zde:

http://www.terasalounge.cz

http://www.facebook.com/TerasaDoksy

http://www.twitter.com/TerasaLounge

Pro zajímavost se vedle gallerie v horní části příspěvku, můžete podívat na fotky z příprav:

AKTUALIZOVÁNO, 12.9.2014


Projekt Chillout Therapy pro Terasu Warm-up Lounge, připravil 1,5 hodinovou selekci tracků, od Chilloutu, přes Lounge až po chilled EDM, které je věnována poslední půlhodinovka.

TRACKLIST:

1.Sunlounger – Another Day On Terrace (feat. Ingo Zelinski)
2.Toni Simonen – Terrace
3.Trentemoller vs. Massive Attack – Miss You (Teardrop Mix)
4.U.O.K. – Coffee & Cigarettes
5.Michael E – Waiting For Yesterday
6.Kai Tracid – Life Is Too Short (QuickNick Version 2013)
7.Euphonic Traveller – Cafe Champs Elysees
8.Volt9 – The Dutch Tea Lounge
9.Afterlife – Dub In Ya Mind (Blue Water Mix)
10.White Noize Project – Pictures (Original Mix)
11.Waldeck – Get Up Carmen
12.The Floaters – Float On
13.Lana Del Rey – National Anthem (Afterlife Mix)
15.London Grammar – Hey Now
16.Deptford Goth – Union
17.London Grammar – Wicked Game (Layzie Edit)
18.Riva Starr feat. Rssll – Kill Me (Claptone Remix)
19.Chriss Isaac – Wicked Game (Trentemoller Dub Vibe Mix)
20.Pizeta – Remedios (Ramon Tapia & Stavroz Remix)
21.Parov Stelar – Chambermaid Swing
22.Taras Bazeev – ID
23.Bluetech – Laika