EVENT: Šestý psychillový zimní slunovrat na DI.FM

Každý rok kolem zimního slunovratu, PsyChillový kanál na Digitally Imported slaví tento solární výskyt několika hodinovým maratonem hudby od umělců a DJs z celého světa. Samotný PsyChillový kanál byl na DI.FM spuštěn v roce 2009 jako odnož Chill-Out kanálu, který neúplně zastupoval PsyChill, Psydub a Psybient styly.

Událost zimního slunovratu se sama o sobě na psychill kanálu neprojevovala až do zimy roku 2010. Projekt Winter Solstice vzešel až jako reakce na událost Summer Solstice, která již delší dobu každoročně probíhá na Goa-Psy Trance kanálů. Úplně první ročník psychillového zimního slunovratu měl pouze sedm mixů od Morlack, ROX, Shoom, Majah, AuroraX, Mixtress Bloodwing a Crispy. To co tehdy začalo jednodenní komornější přehlídkou několika mixů, má dnes podobu třídenního online festivalu nabízející to nejlepší z PsyChill hudební scény.

Zvučná jména a jejich mixy například od Cydelix, Kick Bong, Fourth Dimension, Kanc Cover, Ascendant, Germind, Lab’s Cloud, SuKhush, Supercozi, Hideyo Blackmoon, Ishq, ROX, Balance, Airform, Astropilot, Jaja, Avery Runner, MaJah, AuroraX, Cquence, DJ Fada, Maiia, Faxi Nadu & Ocean Star Empire, Zuzax, GadgetG, DJ Tuatara, Ancient Vision, Jonny Blue, Ancient Realms, TerraHertz, Tomocomo, Psyrius, Gagarin Project, Hallucinary, Selector Cleofus, Bloodwing, Shoom, můžete letos ladit od tohoto pátku (18.12.2015) do pondělí (21.12.2015) na www.di.fm/psychill.