Chillout Therapy #40 (Seven24 Tribute Mix)

Chillout Therapy #40 (December, 2014). U příležitosti další kulaté epizody Chillout Therapy, byl vytvořen v pořadí druhý tribute mix, tentokrát ve znamení složení pocty ukrajinskému hudebníkovi z Doněcku (Novorusko), Seven24 (Yuri Semenyaga). Doménou sedm a čtyřiadvacítky je čistý, melodicky-emocionální chillout, který můžeme spatřit zejména u producentů ze středo-východní Evropy, zejména z Ruska, Polska, Ukrajiny, Běloruska, Kazachstánu či v neposlední řadě z pobaltských zemích.

Tribute mix se skládá čistě z původní produkce Seven24, která prakticky odstartovala jeho kariéru, společně s jeho pořád fungující rádiovou show „Ecliptic“ na DI.fm (Chillout Dreams Channel). Dalšími projekty, na kterých se Seven24 podílí jsou také například mixy „Only Chillout“ či rádiová show „Sotto Voce“. Současná produkce Seven24, se převážně přesunula do poněkud komerčnějšího, ale za to ještě více melodičtějšího, vokálního chilloutu, zejména ve spolupráci s umělci, jako je R.I.B., Soty, Zetandel, Cj RcM, Solarsoul a další, kteří se společně zaměřují na koprodukci vlastních tracků a chillout remaky trancových skladeb.

Seven24 je mimo jiné zakladatelem, dnes již poměrně populárního hudebního labelu na chillout scéně, Easy Summer Label, který se specializuje zejména na nové talenty, produkující downtempo. Pod tímto labelem vyšlo nesčetně mnoho chilloutových a ambientních singlů, kompilací a alb. Seven24 a nejen výše uvedení producenti, převážně z východu Evropy, tvoří na downtempo scéně nezastupitelnou specifickou pozici v oblasti emocionálního chilloutu, který zcela jasně může konkurovat například tomu legendárnímu baleárskému.

TRACKLIST:

Chillout Therapy – Intro
1.Seven24 – Open Your Mind (Intro Mix)
2.Seven24 – Another World (Part Two)
3.Seven24 – One Moment (Part One)
4.Seven24 – Oasis
5.Seven24 – Melody of My Heart
6.Seven24 – Eternity
7.Seven24 – Desert Island
8.Seven24 – Behind The Storm
9.Seven24 – Phantom Island
10.Seven24 – Summer Breeze (Part Two)
11.Seven24 – Chillstep
12.Seven24 – Fable (feat. Vladimir Lobov)
13.Seven24 – Joy
14.Seven24 – Nothing
15.Seven24 – Solo Of My Soul (feat. Neteta)
16.Oliver P pres. Stonevalley – Someone Else (Seven24 Chill Remix)
17.ATB – Black Nights (Seven24 Remix)

Seven24tributemix1